Gdańska Klinika Flebologii
Poniedziałek i środa
godzina 16:00 - 20:00
58 350-18-86
info@gdanskaflebologia.com
80-422 Gdańsk
ul. Lelewela 6C/1
dr med. Łukasz Znaniecki

DR MED. ŁUKASZ ZNANIECKI

Specjalista chirurgii naczyniowej, Flebolog

Spersonalizowane porady i opieka dopasowana do Twoich potrzeb

Pomysłodawca i założyciel Gdańskiej Kliniki Flebologii

W Gdańskiej Klinice Flebologii dr Łukasz Znaniecki operuje żylaki kończyn dolnych łącząc najnowocześniejszą metodę radioablacji (ClosureFast-Venefit, VNUS) z estetyczną miniflebektomią. Zabieg radioablacji żył metodą ClosureFast dr Łukasz Znaniecki wykonał jako pierwszy w Trójmieście, w 2008 roku. Dr Łukasz Znaniecki wykonuje również szereg innych małoinwazyjnych zabiegów na układzie żylnym.

DR MED. ŁUKASZ ZNANIECKI

SPECJALISTA CHIRURGII NACZYNIOWEJ

 Od ponad 10 lat stosuję skleroterapię do leczenia pajączków, żył siatkowatych i małych żylaków. W diagnostyce choroby żylnej używam USG-doppler, co pozwala mi dopasować plan leczenia do warunków anatomicznych oraz patologii stwierdzonej w układzie żylnym, indywidualnie dla każdego pacjenta.

Dr med. Łukasz Znaniecki pracuje w Klinice Kardiochirurgii i Chirurgii Naczyniowej UCK w Gdańsku nieprzerwanie od 2002 roku. W 2013 roku uzyskał specjalizację w zakresie Chirurgii Naczyniowej, a w 2018 roku obronił pracę doktorską z zakresu wewnątrznaczyniowej chirurgii aorty (stent-grafty).
 
Główne obszary zainteresowania zawodowego i naukowego:

  • Minimalnie inwazyjne zabiegi żył
  • Zabiegi wewnątrznaczyniowe (endowaskularne)
  • Leczenie tętniaków aorty zstępującej i brzusznej
  • Leczenie zwężeń tętnic szyjnych
  • Leczenie niedokrwienia kończyn dolnych
  • Leczenie niedokrwienia trzewnego i tętniaków tętnic trzewnych

Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (ESVS) i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (PTChN).

Dr Łukasz Znaniecki podnosi kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach naukowych LINC, CIRSE, ESVS czy też Charing Cross Symposium w Londynie.

Opinie pacjentów z serwisu znanylekarz.pl

quote-left

W sierpniu 2011 roku Pan dr Łukasz Znaniecki operował mnie w UCK Gdańsk. Wykonał operację tętniaka aorty brzusznej i tętnicy biodrowej prawej. ...na wizycie u dr Ł Znanieckiego czuje że jestem traktowany z wyjątkową uwagą, lekarza interesują wszystkie szczegóły, odpowiada na pytania. Mam odczucie że lekarz traktuje mnie jak człowieka któremu pomaga, a nie tylko jak jednostkę chorobową...

quote-right
Logo serwisu znanylekarz.pl

Pan Bolesław T.

quote-left

Składam najserdeczniejsze podziękowanie Panu Doktorowi Łukaszowi Znanieckiemu za uratowanie nogi i uniknięcie amputacji. Minęło już 1,5 roku od operacji tętnicy, polegającej na usunięciu z niej licznych zatorów zakrzepowych. Nadzwyczajny wynik tej operacji potwierdzają inni chirurdzy, którzy konsultowali mój bardzo zły stan tętnic i żył i spodziewali się, że w najlepszym przypadku będą konieczne bajpasy. 

quote-right
Logo serwisu znanylekarz.pl

Pan Andrzej R.

quote-left

Bardzo udana wizyta u Dr Znanieckiego. ...zależało mi na doświadczonym lekarzu (dotychczasowe osiągnięcia i praktyka), który dodatkowo oferuje USG Doppler na pierwszej wizycie. Dr Znaniecki spełnił moje oczekiwania. ...jest to fachowiec godny zaufania - potrafi nawiązać dobry kontakt z pacjentem, jest kompetentny, nie okazuje zniecierpliwienia z powodu wielu pytań.

quote-right
Logo serwisu znanylekarz.pl

Pani Agata Ch.

Rejestracja internetowa jest czynna 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny na dobę